אודות YouMoveMe

כמי שהוקמה ע”י מהגרים – עבור מהגרים, אנו ב-YouMoveMe נספק מידע מדויק ושלל שירותים נוספים הנוגעים למעבר מישראל (או כל מקום אחר בעולם) לאוסטרליה לאלו הרוצים בכך, בין אם מדובר במסגרת מעבר פרטנית, עם המשפחה או במסגרת “רילוקיישן” מטעם העבודה. בין אם תרצו לטייל, ללמוד, לגור או לעבוד באוסטרליה אנו נספק לכם את העצה הטובה ביותר בדבר אפשרויות ההגירה שלכם בהתאם לנסיבות האישיות של כל אחד ואחת.

בשלב ראשון, אנו נבצע הערכה של זכאותכם לקבלת ויזה לאוסטרליה וביכולתנו לסייע בהגשת הבקשה עצמה, ככל שהדבר נדרש או רצוי על ידכם. עזרתנו מוצעת לכם כבר מהרגע הראשון בהליך הגשת הבקשה ועד הגיעכם לאוסטרליה, כאשר במסגרת השירותים הנלווים שלנו אנו מציעים גם סיוע וטיפול בנכס הנדל”ן המושאר מאחור (אנו ממליצים להשכיר את הנכס ולא למכור בשלב הראשון, עד להתאקלמות באוסטרליה).

רבים מחברי הצוות שלנו היגרו בעצמם וכפי שניתן לראות, חלקם חיים כיום באוסטרליה. כל חברי הצוות הינם עורכי דין מוסמכים, בעלי רישיון עריכת דין באוסטרליה, בישראל או בשניהם.

כאשר אנו עובדים בעבורכם, אנו משתמשים בידע הרב שצברנו, כמו גם בניסיונינו האישי על מנת לסייע לכם ואתם יכולים להיות בטוחים שלאור העובדה שעברנו הליך זה בעצמנו, אנו גם מבינים את ריגשותיכם ומזדהים עמכם ובכך יתרוננו הגדול.

לחברה משרדים באוסטרליה ובישראל דבר המאפשר מתן מענה כמעט בכל שעות היממה ואנו פועלים על מנת שבכל רגע נתון תוכלו לקבל מידע מלא ומדויק אודות נושאי הגירה שונים, לרבות התקדמות הטיפול בתיקכם.

ב-YouMoveMe אנו מספקים:

-          ביצוע הערכה, על ידי סוכן הגירה מורשה כמובן, בדבר זכאותכם לקבלת ויזה לאוסטרליה;

-          יעוץ אישי בנושאי התאמה לדרישות הרשויות האוסטרליות;

-          סיוע במילוי והגשת הבקשה לויזה ונושאים נלווים כדון הערכת מקצוע נדרש;

אנו ניתן לכם את השירות המקצועי ביותר, אך אנא זכרו שמתן הויזה עצמה אינה תלויה בנו והיא נתונה לשיקול דעתן הבלעדי של הרשויות האוסטרליות, ובייחוד המחלקה להגירה ואזרחות (DIAC).

ברוכים הבאים.