ישנן סיבות שונות לנסוע לאוסטרליה. יכול שתרצה לעבוד, להגר, ללמוד או לצאת לפנסיה.

הצעד הראשון שעליך לעשות הוא להחליט איזו ויזה מתאימה לך. באם תמלא את טופס ההערכה שלנו נוכל לחזור אליך עם דו”ח לגבי אפשרויות ההגירה שלך. עלות ביצוע ההערכה תלויה ב”עומק” ההערכה הנבחר, לפי הפירוט להלן:

הערכה בסיסית

הערכה זו בודקת, על סמך הנתונים שהזנת “בהערכה” את האפשרות להגר לאוסטרליה מול הדרישות הפדראליות. למי הערכה זו מיועדת? הערכה זו מיועדת לאלה שרק התחילו לחשוב על הגירה לאוסטרליה ורוצים לדעת אם בכלל יש היתכנות להגירה לפני שהם מתחילים להוציא כספים כאשר כלל לא ברור אם עומדים בתנאים המינימאלים. מה תקבל מאיתנו? דו”ח ממנו ניתן ללמוד על סיכויי ההגירה, וכן המלצה כיצד נכון להתקדם בתהליך ההגירה (אם בכלל). *נבהיר, הערכה זו בסיסית בלבד ואינה בוחנת את דרישות המדינות השונות ותנאי המקצוע השונים. באם נמצא, כי הינך מועמד ראוי להמשיך בתהליך, שאז נפנה אותך לביצוע הערכה ממוקדת. עלות ביצוע הערכה זו הינה 99.00 דולר ארה”ב.

הערכה ממוקדת

הערכה זו, המתאימה למרבית המעוניינים בהערכת סיכויי הגירה, בודקת, על סמך הנתונים שהזנת “בהערכה” את האפשרות להגר לאוסטרליה מול הדרישות הפדראליות והמדינתיות. אנו בוחנים את הנתונים שהוזנו מול הדרישות הפדראליות; סכימת הנקודות באפיקים השונים; הסיכוי לקבל הזמנה להציע מכתב כוונות (על בסיס מקצוע) וכן דרישות המדינות השונות לפי מקצועות שונים; איזה מבחן אנגלית יש לעשות והסיכוי לעמוד בתנאי המינימום שנקבעו למקצוע הרלבנטי. למי הערכה זו מיועדת? הערכה זו מיועדת לאלה שיודעים שהם רוצים להגר לאוסטרליה ורוצים להיעזר בסוכן הגירה על מנת להשלים את התהליך. בחירה בהערכה זו, הממקסמת את הבדיקה מול המדינות השונות, יכולה לחסוך כסף רב בעתיד כמו גם עוגמת נפש שכן תוצאותיה מפורטות וממוקדות. מה תקבל מאיתנו? דו”ח מפורט ממנו ניתן ללמוד על סיכויי ההגירה שלך, פירוט בנוגע להליך ההגירה וכן המלצות כיצד יש להמשיך מכאן (אם בכלל). באם בשלב כלשהו בבדיקה נמצא כי אינך מתאים למסלול הגירה על בסיס המקצוע שהזנת בהערכה, שאז נסיים את הבדיקה ונשלח אליך דו”ח המסביר באיזה קריטריון אינך עומד ומה יש לעשות, אם בכלל, על מנת שניתן יהיה בכל זאת להגר לאוסטרליה. עלות ביצוע הערכה זו הינה 149.00 דולר ארה”ב.

הערכה מורחבת

הערכה זו, שהינה ההערכה המורחבת ביותר, המשתרעת על פני 10 עד 15 עמודים ולוקחת מספר שבועות, בודקת, על סמך הנתונים שהזנת בהערכה את האפשרות להגר לאוסטרליה מול הדרישות הפדראליות והמדינתיות, ומקום בו אינך עומד בתנאי מסוים אנו נמשיך בבדיקה ונבחן את התנאים כולם על מנת שתקבל תמונה מלאה באשר לסיכויי ההגירה. אנו בוחנים את הנתונים שהוזנו מול הדרישות הפדראליות; סכימת הנקודות באפיקים השונים; הסיכוי לקבל הזמנה להציע מכתב כוונות (על בסיס מקצוע) וכן דרישות המדינות השונות לפי מקצועות שונים; איזה מבחן אנגלית צריכים לעשות והסיכוי לעמוד בתנאי המינימום שנקבעו למקצוע הרלבנטי; הסיכויים לקבל מכתב הזמנה לעבודה באוסטרליה. השוני המובהק בין הערכה זו להערכה הממוקדת (לעיל) הינו בכך, שבהערכה זו, באם נמצא כי אינך עומד באחד מהקריטריונים שאז לא נעצור את הבדיקה אלא נמשיך אותה עד סופה כך שתיפרס לפניך התמונה הכוללת של סיכויי ההגירה ומה עליך לשפר על מנת שתוכל להגיש בקשה שתאושר ותאשפר לך להגר לאוסטרליה. באם הינך עומד בתנאים השונים שאז נפרט מהם השלבים השונים שעליך לבצע עכשיו על מנת להתקדם בהליך, שאותו כבר התחלת היום. למי הערכה זו מיועדת? הערכה זו מיועדת לאלה שיודעים שהם רוצים להגר לאוסטרליה ומעוניינים בקבלת תמונה מלאה בקשר לסיכוייהם והיכן עליהם להשתפר, כמו גם הדרכה מפורטת באשר לשלבים הבאים בהליך. הליך זה מתאים לכל אלה שרוצים להגר ומעוניינים להשלים את התהליך לבד ללא סוכן הגירה, אך רוצים לדעת מהם האפשרויות השונות הפרוסות בפניהם. מה תקבל מאיתנו? דו”ח מפורט ממנו ניתן ללמוד על סיכויי ההגירה שלך (ובו פירוט על כל אותם תנאים בהם לא עמדת, ככל שישנם), פירוט בנוגע להליך ההגירה הרלבנטי, המלצות כיצד יש להמשיך מכאן (אם בכלל) וכן אפשרות להתייעצות טלפונית בקשר לפעולות שיש לבצע על מנת להמשיך בתהליך. עלות ביצוע הערכה זו הינה 249.00 דולר ארה”ב.