הערכה לצורך ויזה לאוסטרליה

לפניכם טופס ביצוע הערכה לצורך ויזה לאוסטרליה. עם מילוי הטופס ושליחתו אלינו אנו נבצע הערכה מקצועית של סיכויי קבלת הויזה ולפיכך הנכם מתבקשים למלא פרטים מלאים ונכונים.

חשוב לציין שמילוי הטופס אינו מילוי טופס בקשה לויזה. אם לאחר ביצוע ההערכה אנו נחשוב כי קיים סיכוי טוב לקבלת הויזה, עדיין תצטרכו למלא טופס בקשה ולהגישו בצורה המקובלת. ביצוע ההערכה יסייע לכם לדעת אלו סוגי ויזה – אם בכלל – הינכם יכולים לקבל ומהם הצעדים הבאים אשר הינכם נדרשים לעשות לשם כך.

עם קבלת הטופס, אחד מיועצי ההגירה שלנו יבחן אותו ויכין הערכה מפורטת לגבי האפשרויות העומדות בפניכם ובמקרים מסוימים יתכן ונפנה אליכם לקבלת פרטים נוספים. ההערכה תישלח אליכם באמצעות דואר אלקטרוני בהתאם לכתובת אשר תימסרו לנו.

שימו לב, קבלת ההערכה כרוכה בתשלום באשר אנו מאמינים בביצוע עבודה מקצועית ויסודית הדורשת ידע נרחב זמן רב. לטעמנו, ההערכות המוצעות ללא תשלום ברחבי הרשת אינן בעלות ערך אמיתי בעבורכם ואינן לוקחות בחשבון דרישות פדראליות, מדינתיות או אזוריות. ההערכה שלנו תיתן לך אינדיקציה אמיתית לגבי האפשרויות העומדות בפניך על מנת להגר לאוסטרליה.

בסוף הטופס, ממש לפני שליחתו, תוכלו לבחור את “עומק” הבדיקה שתרצו שנבצע. לאחר שליחת הטופס תועברו לדף של חברת פייפאל ובו תוכלו לשלם דרך כרטיס אשראי או דרך חשבון פייפאל (באם יש כזה). בחרנו באופן תשלום זה שהינו מאובטח ונוח לשימוש, אך ניתן כמובן לשלם דרך העברה בנקאית – לשם כך נבקש כי תפנו אלינו ותציינו שזאת הדרך המועדפת עליכם.

אנו ב YouMoveMe מתחייבים, כי המידע אשר תעבירו בטופס זה ישמש למטרת ביצוע ההערכה בלבד ולא ישמר על ידינו לאחר מכן.

הטופס מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.