מיה גודווין, סוכנת הנסיעות שלך.

איך שהזמן טס כשנהנים!

כסוכנת מובילה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, מאיה גאה להגיד שגם היום, אפילו יותר מתמיד, היא  נהנית מכל רגע. הניסיון, הקשרים והכישורים שלה בענף התיירות בארץ ובחו”ל מאפשרים לה להציע חבילות תיור מלאות ומשתלמות במיוחד: החל מטיסות, דרך בתי מלון, וכלה בתכנון לוגיסטי מושלם לנסיעות פנאי ועסקים.

מחלקת ביזנס או תיירים?

ההתמחות שלה היא בשתיהן. מאיה עובדת מול המגזר העסקי כיועצת וסוכנת לאיש העסקים העצמאי או לקבוצות נוסעים לתערוכות, כנסים ומפגשים בינלאומיים. בנוסף, מאיה מתמחה בהתאמת שירותי תיור ונופש לנסיעות פנאי מכל הסוגים, טיולי קונספט – בוטיק לנשים, התמחות מיוחדת בטיולי משפחות ונסיעות עם ילדים.

שירות חוצה יבשות

העבודה של מאיה חסרת גבולות, גם ברמת השירות וגם ברמה הגיאוגרפית. מאיה מתגוררת עם משפחתה באוסטרליה, עובדת עם ישראל, ומתאמת ללקוחותיה נסיעות לאירופה, ארה”ב, ניו זילנד, אוסטרליה, למזרח התיכון וגם למזרח הרחוק. תודעת השירות שלה חובקת עולם, ויעידו על כך מאות לקוחות חוזרים שאת הנסיעות שלהם ממשיכים להזמין דרכה. מאיה מאמינה שכל לקוח ולקוח, בכל נסיעה, ולא משנה מה היקפה, צריך לחוות באופן מובהק את היתרונות שמספק לו סוכן נסיעות אנושי על מערכי התיירות הוירוטואליים. חשוב לה לתת מענה מלא ותפור אישית, להיות זמינה לכל שאלה או קושי, ולהציג גישה שירותית נעימה בכל עת.

האם סימנתם כבר את היעד הבא שלכם?

זה בדיוק הזמן ליצור קשר עם מאיה!

טלפון: 0405646343

דואר אלקטרוני: maya@flightbiz.com