שירותים בהגירה לאוסטרליה

להגר ממדינה למדינה משמעותו יותר מאשר לוודא שיש בידיכם את הויזה המתאימה לשם כך. אנו כאן כדי לסייע לכם גם בפעולות נוספות הקשורות להגירה, החל מטיפול בנכסי הנדל”ן הנשארים בארץ, מציאת מקום לגור בו באוסטרליה ועד אכסון חפציכם שנשארים בארץ. בנוסף, נשמח לסייע בהעברת חיות המחמד שלכם אתכם לאוסטרליה.

חיות מחמד

באוסטרליה חוקים נוקשים בדבר יבוא בעלי חיים, אולם במרבית המקרים תוכלו להביא את הכלב או החתול שלכם אתכם. חשוב להתחיל ולטפל בענין זה מוקדם ככל האפשר, מאחר וקבלת הויזה והכנות בעל החיים למעבר עשויים לקחת אפילו שנה. אנו נשמח לסייע בכל הקור למעבר חיית המחמד שלכם, לרבות הפניה לגורמים המתאימים קבלת חיסונים, הובלה, ואישורים מתאימים. בנוסף אנו מבצעים הערכה מוקדמת של אפשרויות קבלת אישור הבאת בעל החיים אתכם עוד לפני התחלת התהליך וזאת על מנת לחסוך זמן יקר וכסף. חשוב ביותר! אל תנסו להביא את חיית המחמד שלכם לאוסטרליה ללא האישורים המתאימים מאחר ובמקרה שכזה החיות אינן נשלחות חזרה אלא מושמדות.

לפרטים נוספים, אנא צרו עמנו קשר.

נכסים קיימים

כאשר הנכם מהגרים לארץ אחרת, קיימת תמיד השאלה מה לעשות עם הנכסים הקיימים בארץ המוצא. התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים רבים ובהם: האם הינכם זקוקים לכסף אשר יתקבל ממכירת הנכס לצורך המעבר? מה מצב שוק הנדל”ן בארץ המוצא ובארץ היעד? מה שווי הנכס בהשכרה או במכירה? האם קיים קשר רגשי אחר לנכס המונע את מכירתו?

אנו נשמח לסייע לכם בקבלת החלטה מושכלת בענין  ולאחר קבלת ההחלטה שירותינו כוללים: סיוע במציא שוכרים או קונים. הפניה לעורכי דין מוסמכים אשר יעניקו את הליווי המשפטי הנדרש. במידה והוחלט על השכרת הנכס, טיפול בנכס בהיעדרכם, לרבות מציאת שוכרים, טיפול בבעיות שמתעוררות מעת לעת וגביית דמי השכירות.

Location, Location, Location

לאחר שבשעה טובה התבשרתם כי הויזה המבוקשת אושרה, הצעד החשוב הבא הוא למצוא מהו מקום המגורים המתאים ביותר עבורכם. אנו ב-YouMoveMe נשמח לסייע במציאת הנכס המתאים אך לפני כן נשמח לייעץ גם בדבר האזורים הרלבנטים למגורים עבורכם, לרבות זהות הקהילה באזור, מרחק מבתי ספר וגני ילדים, פארקים, אפשרויות בילוי וקניות ועוד.