שירותי ויזה לאוסטרליה

הצעד הראשון אותו יש לעשות בדרך הארוכה לקבלת ויזה לאוסטרליה הוא להבין מהי הויזה הנכונה אותה יש לבקש. יודגש שלא משנה מהי מטרת הביקור באוסטרליה, תמיד על המבקר להצטייד בויזה המתאימה עבורו.

 הויזות הנפוצות ביותר הן:

  • ויזת עבודה;.
  • ויזת סטודנט;
  • מבקרים;
  • מהגרים.

יש לשים לב שלכל קטגוריה יש דרישות משלה בהן מבקש הויזה חייב לעמוד וכן כי לכל ויזה קיימת אגרה שונה אותה יש לשלם.

אנחנו בYouMoveMe  נסייע לכם להבין מהי הויזה הנכונה עבורכם וכן נסייע במילוי טפסי הבקשה השונים.

סוכני ההגירה שלנו הינם כולם סוכנים רשומים כנדרש עפ”י החוק ורשויות ההגירה האוסטרליות (MARA) ועל כן אנו נדרשים למלא בקפדנות אחר ההוראות והתקנות של גופים אלו (Code of Conduct here).

יש לשים לב שכל מי שנותן סיוע בנושאי הגירה מתוך אוסטרליה חייב להיות סוכן הגירה רשום ב-MARA, עם זאת, עסקים ואנשים פרטיים הפועלים מחוץ לאוסטרליה אינם נדרשים להיות רשומים ב-MARA  על מנת לתת סיוע שכזה, אולם מומלץ כי בנושאי הגירה לאוסטרליה תפעלו בסיוע אנשים מוסמכים ורשומים בלבד משום שכך תוכלו להיות בטוחים שאלו המסייעים לכם פועלים במסגרת החוק האוסטרלי ומכירים את דקויותיו.

ביולי 2012 הממשלה האוסטרלית ביצעה שינוי נרחב בתוכנית הויזות המוענקות על בסיס כישורים מקצועיים התאם למקצועות נדרים בכח העבודה האוסטרלי.

התוכנית החדשה, המכונה “Skill Select” מכסה טווח נרחב של ויזות ובהן:

  • ויזות בחסות מעביד. במסלול זה חובה על המועמדים להציג חסות ממעביד מקומי אשר יתמוך בהם במהלך השהות באוסטרליה ויספק להם עבודה.
  • GSM , או General Skilled Migration- הניתנת למבקשי ויזה אשר אינם נתמכים במעביד ספציפי אולם הינם בעלי כישורים מקצועיים נדרשים באוסטרליה. יש לשים לב שהממשלה האוסטרלית מגבילה את כמות הויזות הניתנות במסלול זה בכל שנה ושנה וכי רשימת המקצועות הנדרשים (אשר לכל אחד מהם מכסה בנפרד) משתנה אף היא מעת לעת, וממדינה למדינה.
  • ויזת אנשי עסקים – ויזה זו ניתנת לאנשי עסקים המעוניינים לערוץ ביקור עסקי קצר באוסטרליה, או לכאלו המבקשים לנהל עסק קיים או לעיתים אפילו להקים עסק חדש באוסטרליה.
  • ויזת משקיע – מעוניין לצאת לפנסיה באוסטרליה? יתכן וזו הויזה המתאימה לך, מאחר וויזה זו ניתנת לאנשים המעוניינים לצאת לגמלאות ואשר ברשותם סכום כספי מסוים.

התוכנית מאפשרת למועמדים המעוניינים להגר לאוסטרליה למלא “הצהרת כוונות” או ”Expression of Interest”  באמצעות טופס באינטרנט. הצהרה זו נשלחת לממשלה האוסטרלית ובאמצעותה למדינות ולטריטוריות וכן למעסיקים פוטנציאלים. באם קיימת התעניינות, גופים אלו יכולים לשלוח “מינוי” למועמד בעל הכישורים הרלבנטיים ולהעניק ויזה בחסות מדינתית או אזורית ובמקרים מסוימים גם הממשלה הכללית עשויה לשלוח זימון למועמד ספציפי.