אודות

YouMoveMe הינה החברה הישראלית היחידה שמועסקים בה סוכני הגירה ישראלים.

כחברה שהוקמה ע”י עורכי דין עם ניסיון אישי בהגירה, אנו ב YouMoveMe נסייע לכם לנווט בתהליך הגשת הויזה לאוסטרליה. אנו מבינים כי מסע זה יכול להיות מסובך וכרוך בהתנהלות מול גופים שונים אשר לא רק שאינם מוכרים לאזרח הישראלי, אלא גם מתנהלים בצורה שונה מזו שהוא רגיל אליה בארצו. אנו כאן, עם עשרות שנות ניסיון, כדי להדריך אתכם ולסייע לכם להבין את התהליך, כיצד הדברים עובדים, למי יש לשלוח איזה טופס ומהם האישורים הנדרשים כמו גם את סיכויי ההצלחה שלכם בקבלת הויזה.

אנו נסייע לכם החל מהשלב הראשוני של ביצוע הערכת הסיכוי לקבלת הויזה בהתאם לקריטריונים שונים, דרך הליך מילוי הבקשה והגשתה ועד היום בו תקבלו את הויזה המיוחלת.

הצוות שלנו כולל סוכני הגירה מורשים, וכן עורכי דין ישראלים ואוסטרליים בעלי ניסיון רב אשר יסייעו לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להגר לאוסטרליה.

עו”ד ארין גולדברשט

עו”ד גולדברשט הינה חברת לשכת עורכי הדין הן באוסטרליה והן בישראל עם חיבה עזה לאספקטים שונים של המשפט הבנילאומי. לעו”ד גולדברשט ניסיון בהגירה ובצדדים אחרים של התנהלות משפטית בין מדינתית כגון חטיפת ילדים בידי הוריהם והעברת אסירים ממדינה למדינה.

לעו”ד גולדברשט תואר ראשון במשפטים אותו סיימה בהצטיינות וכן תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת ניוקסל באוסטרליה.

בין תחביביה ניתן למצוא צלילה ובילוי בחיק הטבע. כמי שהיגרה בעצמה, עו”ד גולדברשט מעוניינת לסייע לאלו הרוצים להחליף את מקום מגוריהם בין באופן עצמאי ובין עם משפחותיהם.

ארין הינה סוכנת הגירה מורשית בעלת מספר: 1460697.

גב’ רואינה פראסד 

רואינה סוכנת הגירה מורשית בעלת מספר: 1279309.   

גב’ וואי ואנג

עם למעלה מ- 10 שנות ניסיון כסוכנת הגירה מורשית, וואי מביאה ל-YouMoveMe ניסיון וידע רב בהליכי ההגירה השונים והיכרות מעמיקה עם הגופים הממשלתיים הרלבנטיים לצורך כך.

גב’ וואנג רואה בשימוש בידע שלה ובהיכרותה עם חוקי ההגירה האוסטרלים שליחות אישית שנועדה לסייע לאלו הרוצים להגר לאוסטרליה באופן בו הליך ההגירה יהיה חלק ככל האפשר ללא עיכובים וללא תקלות מיותרות ובמהלך חייה המקצועיים התעסקה במקרים רבים של הגירה לאוסטרליה.

וואנג הינה סוכנת הגירה מורשית בעלת מספר: 0852751.