הבאת חיית המחמד לאוסטרליה

כולנו יודעים, חיות המחמד הם חלק בתי נפרד מהמשפחה ואתם בוודאי תרצו להביא אותם אתכם לאוסטרליה.

אוסטרליה היא האי הגדול בעולם ובהיותה מבודדת במשך שנים ארוכות ניתן למצוא בה זנים יחודיים של חי וצומח שלא קיימים במקומות אחרים בעולם. כמו כן, האוסטרלים הצליחו למנוע ממינים רבים של חי וצומח הקיימים בעולם להגיע לאי וזאת תודות למדיניות ההסגר המפורסמת שלהם הנאכפת בקפדנות. למרות מדיניות הסגר זו, ברוב המקרים תוכלו להביא את הכלב והחתול שלכם איתכם לאי, אולם יש להתחיל ולחשוב על הענין במועד מוקדם, לאור העובדה שהבאת הכלב והחתול הינו הליך שעלול לקחת זמן רב.

לרשויות האוסטרליות רשימה של מדינות מאושרות לייבוא של בעלי חיים, וישראל אכן נכללת ברשימה זו אולם גם בעל חיים שיוצא מישראל לאוסטרליה יידרש להישאר לתקופה מסוימת בהסגר. תהליך זה דורש סבלנות רבה, אהבה ומחויבות ואנו שמחים להמליץ על המרפאה הוטרינרית המנוהלת על ידי ד”ר עדי ירון המסייעת בכל התהליך, החל מבדיקת הדם הראשונה דרך הסיוע בהסדרת הניירת הדרושה ועד יציאת הכלב את ישראל.

מידיעה אישית, אנו ב YouMoveMe יכולים להעיד, שהאמור בעמוד האינטרנט של המרפאה – כי היא שמה לה למטרה להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לבעלי החיים ולבעליהם – מדויק.

המרפאה הוקמה ומנוהלת ע”י ד”ר עדי ירון והיא כוללת כיום צוות המונה 4 וטרינרים, 6 סייעות וספרית. המרפאה מספקת, מלבד טיפול, ייעוץ והכוונה בכל הקשור לשליחת בעלי החיים לאוסטרליה (כמו גם למדינות אחרות), שירותים שונים ומגוונים, ביניהם טיפולים מניעתיים, בדיקות כלליות, כירורגיה, בדיקות מעבדה, טיפולי שיניים, רדיולוגיה,  גריאטריה, ספא ומספרה לכלבים וחתולים ועוד. הכל עם יחס חם ואישי לכל כלב, חתול ואדם.

רופאי המרפאה הינם בוגרי בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית, חברים בעמותת הרופאים הווטרינריים לחיות מחמד ועובדים עם אגודת אס.או.אס, עמותת הכל חי ועמותת הב לאב.

לאתר המרפאה לחץ כאן.

לדף הפייסבוק של המרפאה לחץ כאן.