חברת א.יוניברס טרנזיט היא חברה פרטית בבעלות משפחתית המתמחה זה שנים רבות במגוון פעולות האריזה, השינוע, השילוח הבינלאומי, רילוקיישן ואחסנה. החברה מתמחה הן ביצוא, יבוא ואחסנת סחורות עבור לקוחות מוסדיים והן במשלוחים של מטען מסחרי, וחפצים אישיים, אומנות ותערוכות ללקוחות הפרטיים והמוסדיים בשירות מדלת לדלת.

נוסחת ההצלחה הייחודית של החברה היא השילוב בין האמינות והיחס האישי שבבעלות משפחתית ובין המקצועיות והקדמה המאפיינים אותה כאחת החברות המובילות בתחום.החברה הוקמה בסוף שנות ה80 על ידי מר יצחק רביבו. רביבו, אשר שימש באותה העת כאחד ממנהליה הבכירים של חברת השילוח הבינלאומי הגדולה בישראל בתחום המסחרי, תרם מהידע והניסיון שלו והביא את א.יוניברס טרנזיט לרמה המקצועית והתפעולית הגבוהה ביותר בארץ, מאז ועד היום.
משרדיה המרכזיים ומחסניה של החברה ממוקמים בכניסה לנמל אשדוד ונציגים ומשרדים של החברה פרושים בכל נמלי האוויר והים בישראל.

המשאבים המשמעותיים ביותר של החברה הינם כח האדם המצוין. לחברה צוות מיומן של עובדים מקצועיים הזמינים לרשות לקוחות החברה למתן שלל השירותים המוצעים על ידה וכמו כן מספר רב של רכבים המיועדים לביצוע שירותים אלה ומגוון מגרשים של מכולות ושטחי אחסון, מקורים ושאינם מקורים, המאפשרים אחסנה בטוחה ונוחה של כל מיני הטובין, לכל פרק זמן שיידרש.
בין לקוחותיה הרבים והמגוונים של החברה מצויים בנקים ישראלים, שלוחות של בנקים זרים, חברות היי-טק, חברות תעשייתיות, מוזיאונים בארץ ובחו”ל, שגרירויות ואנשי סגל דיפלומטי, אנשי תקשורת, מוסדות ממשלתיים וציבוריים, חברות שילוח ועמילות מכס ועשרות אלפי משפחות היוצאות או נכנסות לארץ יחד עם חפציהם האישיים. כל אלו ועוד נהנים מהשירות המקיף, היחס האישי והמחיר ההוגן שמעניקה א.יוניברס טרנזיט.
מטרת העל של החברה מיום הקמתה, הינה לעניק ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר, את מירב תשומת הלב והאכפתיות עם יד על הדופק ושמירה על מחירים תחרותיים בהשוואה למתרחש בענף.