משלוח חפצים לאוסטרליה

בהגיעכם לארץ חדשה, חשוב שתרגישו בבית כמה שיותר מהר והדרך הטובה ביותר לכך היא להמשיך ולהשתמש בחפצים הישנים והמוכרים. דבר זה יכול לסייע גם לילדים להתאקלם מהר יותר ולהתמודד עם המעבר בצורה טובה יותר. בנוסף לשיקול הסנטימנטלי, קיים גם השיקול הכספי כאשר ברוב המקרים, שילוח של חפצי הבית הישנים הינו זול יותר מרכישה של מוצרים חדשים מאפס מה עוד שהדבר גם חוסך את הצורך בלהתחיל ולהסתובב בין חנויות לא מוכרות עם הגיעכם לארץ החדשה.

ישנן חברות רבות העוסקות בשילוח בינלאומי כאשר ניתן לשלוח את החפצים בדרך האוויר שהינה מהירה אך מאד יקרה או בדרך הים שהיא זולה יותר אך גם איטית משמעותית. שימו לב לעלויות נוספות שיתכן ויש להוסיף לעלות השילוח עצמו כגון, ארגזים, אריזה, ביטוח והסגר.

כל החפצים שנשלחים לאוסטרליה יהיו נתונים לסוג מסוים של הסגר  ולפיכך תהיינה עלויות של אכסנה ובדיקה של המוצרים שהגיעו. עם הרשויות האוסטרליות יחליטו שהחפצים זקוקים לטיפול נוסף לפני השחרור, יהיה עליכם לשלם גם את עלויות אלו, כאשר לעיתים הן כוללות עלות חיטוי, השמדה או שליחה חזרה לארץ המוצא. לכן, מומלץ לוודא לפני השילוח האם חפציכם הם מהסוג העלול לעורר בעיות (כגון רהיטי עץ, כלי גינה ואפילו ציוד ספורט עליו נשאירם לעיתים שאריות עפר מארץ המוצא).

וודאו כי הינם משתמשים בקופסאות נקיות בלבד והימנעו משימוש בקופסאות המשמות בדרך כלל לאריזת מזון.

בקישור זה ניתן למצוא רשימה של העלויות השכיחות בקשר עם הסגר וטיפול בחפצים.

בקישור זה ניתן למצוא רשימה של חפצים האסורים להכנסה לאוסטרליה ובקישור זה ניתן למצוא רשימה של חפצים אשר לא ניתן לשלוח כלל לאוסטרליה.